LCCI0603S3N9GTAR
MFR.Part #
LCCI0603S3N9GTAR
JLCPCB Part #
C6286140
Package
0603
Description
10@100MHz 150mΩ 1A 3.9nH 6GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS