TBJC226K025CBSC0000
MFR.Part #
TBJC226K025CBSC0000
JLCPCB Part #
C5980439
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 22uF 25V 5.5uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors