TBJC156K035CWLC0823
MFR.Part #
TBJC156K035CWLC0823
JLCPCB Part #
C6551997
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 15uF 35V 5.25uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors