CWR11JC226KBC
MFR.Part #
CWR11JC226KBC
JLCPCB Part #
C6494610
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors