TBJC106K025CBLC0823
MFR.Part #
TBJC106K025CBLC0823
JLCPCB Part #
C6278972
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10uF 2.5uA 25V ±10% 2312 Tantalum Capacitors