TBJC106K025CBLC0023
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJC106K025CBLC0023
JLCPCB Part #
C7120702
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10uF 2.5uA 25V ±10% 2312 Tantalum Capacitors