TAJC685K035TNJ
MFR.Part #
TAJC685K035TNJ
JLCPCB Part #
C6546853
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 2.4uA 35V 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS