TBJB685M010CRLB0823
MFR.Part #
TBJB685M010CRLB0823
JLCPCB Part #
C7396504
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 6.8uF 680nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors