TBJB685K006CBSC0023
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB685K006CBSC0023
JLCPCB Part #
C7120645
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 4.5Ω 408nA 6.8uF 6V ±10% 1210 Tantalum Capacitors