TBJB475K010CBSB0023
MFR.Part #
TBJB475K010CBSB0023
JLCPCB Part #
C5796283
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.5Ω 4.7uF 470nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors