CWR11FC475KBC
MFR.Part #
CWR11FC475KBC
JLCPCB Part #
C6495090
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.5Ω 4.7uF 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors