TBJB336K010LRSB0H00
MFR.Part #
TBJB336K010LRSB0H00
JLCPCB Part #
C7062746
Description
-55℃~+125℃ 10V 250mΩ 3.3uA 33uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors