TBJB336K010LRSB0800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB336K010LRSB0800
JLCPCB Part #
C5796266
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 250mΩ 3.3uA 33uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors