TBJB334K050CWSB0824
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB334K050CWSB0824
JLCPCB Part #
C5796240
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 165nA 330nF 50V ±10% 1210 Tantalum Capacitors