TBJB226K010CBSB0000
MFR.Part #
TBJB226K010CBSB0000
JLCPCB Part #
C6551857
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uA 2.4Ω 22uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors