TACK225M006QTX
MFR.Part #
TACK225M006QTX
JLCPCB Part #
C5954487
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100kHz 2.2uF 6.3V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS