TBJB225K025CBSB0024
MFR.Part #
TBJB225K025CBSB0024
JLCPCB Part #
C7396424
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 4.5Ω 550nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors