TBJB224K050CRSB0800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJB224K050CRSB0800
JLCPCB Part #
C7120488
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 110nA 14Ω 220nF 50V ±10% 1210 Tantalum Capacitors