CWR11FK156MBA
MFR.Part #
CWR11FK156MBA
JLCPCB Part #
C7120388
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.5Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors