TBJB106M020LBSZ0700
MFR.Part #
TBJB106M020LBSZ0700
JLCPCB Part #
C7120467
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 20V 2uA ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS