F951E225MPAAQ2
MFR.Part #
F951E225MPAAQ2
JLCPCB Part #
C6196757
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 6Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS