TBJB105K035CBLB0945
MFR.Part #
TBJB105K035CBLB0945
JLCPCB Part #
C7062624
Description
-55℃~+125℃ 1uF 350nA 35V 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS