TLNT227M006R1500
MFR.Part #
TLNT227M006R1500
JLCPCB Part #
C7069662
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 220uF 26.4uA 6.3V ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS