TBJA105K035CBSC0023
MFR.Part #
TBJA105K035CBSC0023
JLCPCB Part #
C6329201
Description
-55℃~+125℃ 1uF 350nA 35V 7.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors