TBJA224K035CBSB0H00
MFR.Part #
TBJA224K035CBSB0H00
JLCPCB Part #
C5794135
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 220nF 35V 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors