AQ12EM4R3BAJME\250V
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AQ12EM4R3BAJME\250V
JLCPCB Part #
C1885955
Package
0505
Description
150V 4.3pF 0505 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS