TBJA106M016LRSZ0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA106M016LRSZ0024
JLCPCB Part #
C7120222
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 1Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors