SR155C103KAR
MFR.Part #
SR155C103KAR
JLCPCB Part #
C444736
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
10nF 2.54mm 50V X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS