TAZE106K015CLSZ0900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAZE106K015CLSZ0900
JLCPCB Part #
C6328737
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 4Ω@100kHz ±10% 2010 Tantalum Capacitors ROHS