TAZE685K010CRSZ0800
MFR.Part #
TAZE685K010CRSZ0800
JLCPCB Part #
C1965865
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω@100kHz 6.8uF ±10% 2010 Tantalum Capacitors