CWR29JK106KCEB
MFR.Part #
CWR29JK106KCEB
JLCPCB Part #
C6893244
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10uF 20V 2uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors