TAZA225K010CBSB0H45
MFR.Part #
TAZA225K010CBSB0H45
JLCPCB Part #
C6546543
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 1uA 2.2uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors