TAZA154K050CBSZ0900
MFR.Part #
TAZA154K050CBSZ0900
JLCPCB Part #
C7062564
Description
-55℃~+125℃ 150nF 17Ω 1uA 50V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS