TAZA105K015CBLC0924
MFR.Part #
TAZA105K015CBLC0924
JLCPCB Part #
C6278740
Description
-55℃~+125℃ 15V 15Ω 1uA 1uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS