TAZA105K010CRSZ0824
MFR.Part #
TAZA105K010CRSZ0824
JLCPCB Part #
C7396288
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uA 1uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors