TAJC475M035TNJ
MFR.Part #
TAJC475M035TNJ
JLCPCB Part #
C6546837
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 2.2Ω 35V 4.7uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS