TAP106K016CRW
MFR.Part #
TAP106K016CRW
JLCPCB Part #
C5348425
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3.2Ω ±10% Plugin Tantalum Capacitors ROHS