TAJY226M025TNJV
MFR.Part #
TAJY226M025TNJV
JLCPCB Part #
C7118675
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 5.5uA 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS