TAJW156K020HNJ
MFR.Part #
TAJW156K020HNJ
JLCPCB Part #
C7062237
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω@100kHz 15uF 20V ±10% 2312 Tantalum Capacitors