TAJB156K020HNJ
MFR.Part #
TAJB156K020HNJ
JLCPCB Part #
C6328934
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15uF 20V 2Ω 3uA ±10% 1210 Tantalum Capacitors