TAJT475M016SNJ
MFR.Part #
TAJT475M016SNJ
JLCPCB Part #
C7356720
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.1Ω 4.7uF 800nA ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS