TBJB226M016CRSB0000
MFR.Part #
TBJB226M016CRSB0000
JLCPCB Part #
C7396440
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.3Ω 22uF 3.52uA ±20% 1210 Tantalum Capacitors