TAJS474K050RNJ
MFR.Part #
TAJS474K050RNJ
JLCPCB Part #
C1958482
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 470nF 50V 9.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS