TAJR474M035RNJ
MFR.Part #
TAJR474M035RNJ
JLCPCB Part #
C1954013
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100kHz 35V 470nF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS