TAJH476M010RNJ
MFR.Part #
TAJH476M010RNJ
JLCPCB Part #
C7118549
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω 4.7uA 47uF ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS