TAJD106J035RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJD106J035RNJ
JLCPCB Part #
C1961047
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 35V ±5% 2917 Tantalum Capacitors ROHS