TAJE227K006RNJ
MFR.Part #
TAJE227K006RNJ
JLCPCB Part #
C7395955
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 6.3V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS