TAJD226K025SNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJD226K025SNJ
JLCPCB Part #
C7062142
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS