TAJD226K020KNJ
MFR.Part #
TAJD226K020KNJ
JLCPCB Part #
C7395909
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors