T491V226M025AT7280
MFR.Part #
T491V226M025AT7280
JLCPCB Part #
C1961265
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS